OGŁOSZENIA XII  NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06 – 26.06.2022

Dzisiaj taca inwestycyjna na zaplanowane prace: pokrycie kosztów naprawy
tarasu przy plebanii, renowację drzwi w kościele, termomodernizację plebanii.

• Zapraszamy dzisiaj po Mszy o 16.00 Radę Ekonomiczną na spotkanie na plebanii.
  • Trwa oktawa Bożego Ciała, na zakończenie w czwartek błogosławieństwo wianków, ziół i dzieci. Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela. Dzień Ojca.
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. O 8.00 w kościele, a o 9.00 w kaplicy, Msza św. na zakończenie roku szkolnego – zapraszamy: uczniów, nauczycieli, rodziców.
  • W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.
  • Zapraszamy na: Warsztaty dla mam 21.06. Zakończenie Roku Rodziny 26.06 w Parczewie, zachęcamy do udziału rodziny i małżeństwa. inf. na stronie diecezjalnej.
  • Zachęcamy do czytania „Echo Katolickie”: Łączenie seminariów i parafii. Czy w Polsce zabraknie księży? Ułożona przez O. Pio Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa – ma wielką moc. Akt zawierzenia, Jezu ty się tym zajmij. Relacja ze święceń kapłańskich. Post eucharystyczny.

Na Sąd Boży zostali wezwani: Hieronima Samoćko – Łęcznowola.

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Zapowiedzi II:
  • Mateusz Krasuski, kaw. Zaolszynie par. Zembry i Dominika Skolimowska, panna par. tut.
  • Tomasz Borkowski kaw. Rzążew, par. tut. i Monika Danielak panna, Krzesk Majątek, par. Krzesk.
  • Zapowiedzi I:
  • Konrad Goławski kaw. Gołowierzchy, par. Trzebieszów i Weronika Krasuska, panna, Zbuczyn par. tut.
  • Tomasz Mamcarz kaw. Krzesk Majątek par. Krzesk i Weronika Rosłan panna, Zbuczyn par. tut.

Otoczmy ich naszą modlitwą.

Prośmy o pokój dla świata i opamiętanie dla oprawców.