OGŁOSZENIA V NIEDZIELA OKRES  WIELKANOCNY  15.05 – 22.05.2022

Dzisiaj z racji trzeciej niedzieli miesiąca, taca inwestycyjna na zaplanowane prace: dokończenie parkanu na cmentarzu od ul. Słonecznej, remont kotłowni w kościele, drzwi w kościele i tarasu przy plebanii.

• Po Mszy św. o 10.00 spotkanie rodziców i dzieci z kl. II, omawiane będą sprawy związane z I komunią św. w przyszłym roku.
  • Jutro o 7.00 Msza św. w intencji ks. Andrzeja z racji imienin, zapraszamy do modlitwy w Jego intencji.
  • Tak jutro o 7.00 Msza Św. w intencji Zmarłych polecanych w wypominkach.
  •  Trwa miesiąc maj,Nabożeństwa Majowe są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszą św. o godz. 12.00. Zachęcamy, do wspólnej modlitwy w kościele, przy krzyżach i figurkach w domach.
  • We wtorek i piątek o 16.30 przygotowanie do I komunii św.
  • W środę na g. 8.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji całej społeczności Szkoły Podstawowej w Zbuczynie im. Jana Pawła II z racji Patrona szkoły.
  • W niedzielę po Mszy św. o 16.00 zapraszam na spotkanie Radę Ekonomiczną na plebanię.
  • W ubiegłą niedzielę na seminarium zebraliśmy 6768 zł.
  • Na cmentarzu dobiegły końca prace przy nowych piwnicach, w sprawie nabycia miejsc z piwnicami proszę zgłaszać się do ks. proboszcza. Koszt w zależności od miejsca 6 000 lub 7 000 zł.
  • Prosimy, aby intencje mszalne przynosić na dwa tygodnie przed terminem odprawiania, a nie w ostatniej chwili.
  • Nabożeństwa poświęcenia pól. W tym tygodniu – procesja błagalna i mszy św. początek o 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich mieszkańców, nie tylko rolników, bo będziemy modlili się nie tylko o błogosławieństwo dla pracy rolnika i plony, ale o błogosławieństwo dla każdej pracy, o zdrowiu, błogosławieństwo dla wszystkich mieszkańców.
    Poniedziałek: Wólka Kamienna, Kijki z Kwasami.
    Wtorek: Rzążew, Cielemęc.
    Środa: Bzów, Karcze.
    Czwartek: Choja, Plewki, Grodzisk.
    Piątek: Tarcze, Tchórzew, Zdany.
    W Sobota poświęcenie pól w Zbuczyn w innej formie. Na 18.00 zapraszamy do kościoła wszystkich mieszkańców Zbuczyna na Mszę św., a po wyruszą dwie procesje: Jedna wyruszy w kierunku ul. Północnej i zakończy się przy krzyżu. Druga w kierunku ul. Starowiejskiej i zakończenie na końcu ulicy.
  • Zachęcamy do czytania „Echo Katolickie”: Od dwóch lat, wprowadzany jest globalny chaos. Na ile jesteśmy świadomi, że demoralizacja została zaplanowana. Czy święci mogą pomagać w sprawach finansowych? Święty Andrzej Bobola, sam upomniał się o swój kult.

• Na Sąd Boży zostali wezwani:
  • Wieczny odpoczynek …

• Do sakramentu małżeństwa przygotowują się,
  • zapowiedzi II:
    • Piotr Ługowski, kaw. Chromna i Angelika Śledziewska panna, Węgrów, par. NMP.
    • Jakub Orzyłowski kaw. Grodzisk i Aleksandra Wielgórska panna, Zbuczyn oboje par. tut.
    • Daniel Okniński kaw. Januszówka par. Radomyśl i Adrianna Chromińska panna Bzów, par. tut.
    • Daniel Sadło kaw. Wólka Świątkowa par. NMP Matki Kościoła i Martyna Krasuska panna, Zbuczyn par. tut.
    • Łukasz Szkop kaw. Podawce, par. Paprotnia i Katarzyna Orzełowska panna, Zbuczyn par. tut.
    • Paweł Skwierczyński kaw. Rzążew i Marlena Jóźwik panna, Zbuczyn oboje par. tut.
    • Dominik Przęczak kaw. Ługi Wielkie par. tut. i Angelika Bednarz panna, Gózd par. Besko.
    • Rafał Kazimieruk kaw. Siedlce, par. Ducha Św. i Lidia Zdanowska panna, Chromna, par. tut.
    • Jakub Modrzewski kaw. Zbuczyn par. tut i Magdalena Szlaska panna, Łuków par. NMP Matki Kościoła.
    • Mateusz Kozioł kaw. Borki Kosiorki, par. Wiśniew i Aneta Perka panna, Borki Kosy par. tut.
      Otoczmy ich naszą modlitwą.

• Zapowiedzi I: Bartosz Niewęgłowski kaw. Wola Suchożebrska, par. Suchożebry i Magdalena Krzeska, panna Bzów, par. tut.

Otoczmy ich naszą modlitwą.

Prośmy o pokój dla świata i opamiętanie dla oprawców.